Medyum Kimdir?

Medyumların gizemleri pek çok soru işaretine neden olmaktadır. Özellikle medyum kimdir sorusu sıklıkla sorulur. Medyumların gizemlerini anlamak, neler yapabileceklerini bilmek için önce bu meselenin cevabının bilinmesi esastır. Zira medyumlar, özel yeteneklere sahip olan kimselerdir. Ve herkezin medyum olması da beklenemez.

Medyum Kimdir?
Bu konu da bilinmesi gerekli olan şey, medyumların doğuştan gelen bazı yeteneklerinin olduğudur. Dolayısıyla medyum kimlere denir sorusunun cevabı, ancak doğuştan bazı yeteneklere sahip olan kimselerdir. Bu kimseler,
– Duru görü
– Duru işiti
– Sezgi becerisi
– Rüya ve trans halinde bazı şeylerden haber alma gibi olağanüstü yeteneklere sahiptir. Aynı zamanda bu kişiler, doğa üstü bazı varlıklar ile iletişim kurma başarısına sahiptir.

Tıkla ve Medyum Rıdvanı Şimdi Ara: 0553 913 96 38 Kimler Medyum Olabilir?
Sıkça sorulan kimler medyum olabilir sorusunun cevabı, bahsedilen bu sıra dışı yeteneklere bağlıdır. Fakat bu yetenekler, medyum olmak için tek başına yetersizdir. Yani medyumlar kimdir sorusuna “Sahip olduğu yetenekleri kontrol eden kişidir.” biçiminde cevap verilmelidir. Çünkü bu yeteneklerin kontrolsüz bırakılması, hem kişinin kendine hem de çevresine zarar verecektir. Kontrolsüz yetenek, bir süre sonra tehlikeli olabilir.

Medyumlar yeteneklerini kontrol edebilmek için bir eğitim sürecinden geçerler. Bu eğitim sürecinde muhakkak tecrübeli bir medyumdan yardım alırlar. Bu süreçte yeteneklerini kontrol edip, başkalarının yararında kullanmayı öğrenirler.

Başarılı Medyum Kimdir?
Medyumların eğitim süreci, sadece yetenekleri kontrol etmeyi içermez. Bazı bilgileri de öğrenmeleri esastır. Bu bilgiler, yüzyıllardan bu yana bilinen kadim öğretilerdir. Havas ilmi olarak isimlendirilen öğretiler, bazı uygulamaları içermektedir. Bu ilim, ancak yetenek sahibi kimseler tarafından öğrenildiği zaman etkili olacaktır. Aksi halde havas ilmini tek başına öğrenmek fayda getirmez. Havas ilmi,
– Ebced hesabı
– Vefki şerif hazırlama
– Kişisel bilgilerden hareketle bazı talepleri çözme
– Yıldızların konumunu anlamlandırma
– Kişinin yaşam analizini yapma gibi gizemli öğretilerden oluşmaktadır.

Başarılı medyum hocalar kimdir sorununun cevabı bu öğretilere hakim olan bireyleri işaret eder.

Tıkla ve Medyum Rıdvanı Şimdi Ara: 0553 913 96 38 Kimler Medyum Olabilir?
Yeteneklerini Doğru Kullanan Hocalar Kimdir?
Her dönemde, medyum olduğunu iddia eden pek çok kimse meydana çıkmıştır. Bu kimselerin hepsinin de medyum olduğundan söz etmek imkansızdır. Çünkü bazı kimseler, hiçbir becerisi olmadığı halde insanları kandırmak amacı ile medyumluk yaparlar. Bu kimselerin yegane amacı bu işten kazanç sağlamaktır. Bu kimselere güvenmek olanaklı değildir.

Yeteneklerini doğru kullanan medyumlar, bilgi ve tavırlarıyla kendilerini diğerlerinden ayırırlar. Bu medyumlar, halk arasında güvenilir olarak tanınmaktadır.

Medyumların Yaptığı Uygulamalar Nelerdir?
Medyumlar pek çok konu da insanlara yardımcı olabilmektedir. Bunlar,
– Büyüleri bozmak
– Kısmet açmak
– Sevgi ve aşk gibi taleplerin karşılık bulmasını sağlamak
– Kişinin yaşam haritasını çıkarmak
– Yakın ya da uzak gelecekte yaşanabilecek olaylardan haber verme
– Kişinin yıldızına ve doğum vaktine göre bazı çıkarımlarda bulunmak biçimindeki konulardır. Bu uygulamalar sayesinde pek çok kimse sorunlarına çözüm bulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum