Büyü Bozma – Büyü Nasıl Bozulur ?

Büyüye Uğrama Belirtileri Nelerdir?

Büyüye uğrayan kişi, asla kendisine büyü yapıldığını kabul etmeyip inkar eder. Hayatında meydana gelen psikolojik ve bedensel farklılıkları göremez. Büyünün belirtilerinin başında aniden ortaya çıkan olumsuzluklardır. Bu olumsuzlukları kişinin yakınları ve etrafındaki kişiler fark eder fakat büyüye uğrayan kişiye arzu ettiğiniz kadar ‘sende değişiklikler var, artık eskisi gibi değilsin’ deseniz bile bunu umursamaz ve içinde olduğu ruhsal ve bedensel çöküntünün farkına varamaz.

Kişide içerisine kapanma, sinirlilik, uykusuzluk, kabus görme, halüsinasyon, aile ve çevresinden kopma, garip ve gaipten sesler duyma, vesvese gibi durumlar baş göstermeye başlar. Evli insanlarda aniden sorunlar baş göstermeye başlar, aile içi huzursuzluklar oluşur ve evlilik çekilmez duruma gelir. İş hayatında hiç bir problem olmamasına rağmen işleri aniden ters gitmeye başlar. Böyle bir durumda havas ilminde derin bir hocadan destek almak şarttır.

Kainatta her şey Yüce Allah(CC)’ın takdiri altındadır. Büyüye uğramakta Allah(CC)’ın takdiri ve imtihanıdır. Allah bazı şeyleri bazı şeylere vesile eder. Büyü için dua etmeli ve vesilelere sarılmalıyız.

Büyük büyüler ancak profesyonel bir hocanın yapacağı işlemler ile bozulabilir. Büyü bozma profesyonellık ve derin bir havas ilmi gerektirmektedir. Tıpkı hastalanan birinin branşında profesyonel olan bir doktora gidip ilaç tedavisine başlayıp Allah’a tevekkül etmesi gibi.

Büyüyü etkisiz hale getirme duası. Bu işlemleri 7 gün boyunca hergün uygulayın.

* La ilahe illallahu vahdehu la şerike leh lehülmülkü ve lehülhamdu ve hüve ala külli şeyin kadir duasını hergün 7 kere büyüye uğrayan kişinin üzerine okuyun.

* Fatiha suresi, Ayet-el kürsi, İhlas Suresi, Felak ve Nas surelerini büyüye uğrayan kişinin üzerine hergün 7 kere okuyup üfleyin.

* Ayet-el kürsi 7 kere büyüye uğrayan kişinin üzerine hergün okuyup üfleyin. Bu işlemi sabah saatlerinden yapmaya özen gösterin. Mümkün olduğundan sabahları uyandıktan bu işlemi yapmanız daha yararlı olacaktır.

* Bir bardak suya Nas suresi ile Felak surelerini hergün 7 kere okuyun. Büyüye uğrayan kişinin bu suyu içmesinde bir hayli büyük yararları olacaktır. Bu işlemi büyüye uğrayan kişiye yatmadan önce uygulamaya özen gösterin. Cinler uykudayken daha fazla musallat olurlar.

Şifa kapısı yüce Allahtır. Büyüye uğrayan kişi her zaman dua etmeli ve ibadetlerini aksatmamalıdır. Temiz bir iman ile Rabbine yönelmelidir.

Şayet yukarıdaki uygulamalardan fayda göremezseniz, uygulanmakta olan büyü bir hayli şiddetli bir büyü çeşididir. Bu durumda büyünün bozulması için bana başvuru edebilirsiniz.

Büyüler genellikler kişiye özel olarak uygulanmaktadır. Bu durumda bakım işlemi yaparak hangi tür büyü yapıldığının tespit edilmesi gerekiyor. Daha sonra yapılan büyünü bozulması için en ideal yöntem uygulanmaktadır. Kara büyülerin kişisel çabalar ile bozulması olanaklı değildir. Havas iliminde derin ve profesyonel kişilerin desteği şarttır.

Etkisi kanıtlanmış ve yüksek büyü bozma metotları için yapmış olduğum çalışmalarla çok bir zamanda bir hayli iyi neticeler aldım. Konu hakkında çok daha ayrıntılı bilgi için hiç çekinmeden bana ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum